Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Projekt Truth

5. února 2017 v 15:46 | Pogseu Meoldeo |  Nezařazené
Jsem tu po dlouhé době zpět a doufám, že tenhle blog má stále ještě pár čtenářů, i když nevím, co by tu četli, když nové články nevychází. :D No, ale proč jsem po půl roce tady? Celou dobu, co sem nepíšu, píšu totiž jinam. Na Wattpad. Najdete mě pod přezdívkou sveta_oakenshield, mám tam pár titulů, které úzce souvisí s tímto článkem. Jak, ptáte se? No, jak už název napovídá, přicházím sem s projektem, kterému jsem dala tak originální a poetický název Truth. :D Encyklopedie mimozemských bytostí či kryptozoologických stvoření anebo konspiračních teorií nebo taky záhad a paranormálních jevů. V těchto publikacích, jež naleznete na wattpadu na mém profilu, najdete mnoho informací o... no, to vidíte v názvu každé z nich. :D
Ale abychom se dostali k projektu Truth, přestaňme kecat o wattpadu, však na to mrknete, když budete mít zájem. :D
Projekt Truth promýšlím popravdě už několik let, ale po dlouhé pauze mi opět vyplaval na povrch mozku. Nezní to divně? To je fuk, chápete, ne? :D Prostě se opět vynořil z hlubin... zní to, jako bych měla místo mozku vodu.
No, jde o to, že... (že než se vymáčkeš, devadesát procent čtenářů ztratí o článek zájem). A o to možná jde, hledám lidi, kteří mají trpělivost a jsou vytrvalí. Lidi, kteří umí číst mezi řádky (to je moooc důležité, jak si můžete všimnout). Během těch tří odstavců jste se dozvěděli možná tak to, že rozbíhám projekt a hledám lidi. Ach jo, moje komunikační schopnosti jsou hrozný.


Dobře, rozklikli jste. :D Gratuluju, nejspíš hledám právě Vás! Nebudu to už natahovat.
Projekt Truth je něco jako klub amatérských záhadologů, ufologů, konspiračních teoretiků a podobných lidí. Společně můžeme diskutovat o věcech, co nás zajímají a které souvisí s naším zaměřením. Jsem si jistá, že každý z nás se dozví něco nového a pro všechny bude přínosné podívat se na věc i z jiných úhlů pohledu. Časem, až se projekt trochu rozběhne, až budeme mít vybavení, až se trochu poznáme a tak... tak potom můžeme vyrazit do světa objevovat nové a nové důkazy pro naše teorie. Jistě znáte Dobyvatele ztracené pravdy. No, tak něco podobného. Pro začátek hledám pět lidí. Jenom pět. A požaduji jen to, že váš zájem o témata jako jsou mimozemšťané či paranormálni jevy je skutečný a to, že nejste momentálně (a ani min. dva roky zpátky) členem žádné jiné organizace typu Projekt Záře nebo KPUFO.

Kdo by měl zájem, napište mi na mail pogseu.meoldeo@seznam.cz, dám vám kontakt na facebook a tam se domluvíme. V případě přijetí dostanete více informací. Tak jo, díky za přečtení, snad se vás aspoň pět najde. :) :D

S pozdravem Váš Osamělý střelec.


PS: A jak to mohl být krátký článek, nebýt těch keců okolo. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.