Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Únor 2017

Blue Book

28. února 2017 v 13:00 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Projekt Blue Book, nebo-li Modrá kniha, byl založen roku 1952, oficiálně ukončen roku 1969. Šlo o projekt, jenž měl podobu série systematických studií o UFO a byl pod záštitou amerického letectva. Hlavní cílem bylo zjistit, zda UFO představuje hrozbu a oddělit falešná svědectví od pravých. Celkem bylo prověřeno 12.618 hlášení, ale pouze 701 bylo opravdu označeno za nevysvětlitelné. Ostatní prý mohly být mraky, hvězdy, planety, meteority, letadla či falešné zprávy. Všechny záznamy jsou archivovány a měly by být k dispozici.
Kritici projektu tvrdí, že odborníci z Blue Book zjistili, že mimozemšťané skutečně existují a začali po nich uklízet stopy, přičemž pár stovek hlášení označili za nevysvětlitelné, aby nebudili podezření. Po ukončení tohoto projektu vláda Spojených států nadále eviduje případy UFO i přesto, že tvrdí opak. Zde se docela dobře ujímají tzv. konspirační teorie - kdyby na nic nepřišli, proč by toto evidování bylo najednou tajné?

Bitva o Los Angeles

28. února 2017 v 10:00 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
25. února 1942, Los Angeles, Kalifornie.

Během druhé světové války zachvátí západ Spojených států panika. Jedné únorové noci se totiž nad Kalifornií vynoří neznámé objekty. Protivzdušná obrana pálí ostošest a vyděšení lidé jen oněměle zírají vzhůru. Největší krize zachvátí Los Angeles. Po nebi pluje obrovské těleso neznámého tvaru a americkým střelám zázračně odolává. Mělo se prý jednat o mimozemšťany.

Ruský Roswell

27. února 2017 v 20:03 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
Voroněž je ruské město s téměř milionem obyvatel, které leží zhruba 500 km jižně od Moskvy. Jednoho dne se ale nad místním parkem setmí obloha a lidé se vzrušeně dívají vzhůru. Ve výšce zhruba dvanácti metrů krouží tmavě červený předmět oválného tvaru a pomalu se snáší k zemi. Když už to vypadá, že přistane, údajně se opět zvedne do vzduchu a odletí. O pár minut později se objekt ale znovu objevuje a zaměřuje se na skupinu dětí, které zde hrají fotbal. Děti se dají s křikem na útěk a snaží se schovat za stromy a keři.
Pozorování potvrdí nejen lidé, kteří v parku v té době byli, ale i ti, kteří vše sledovali z blízké autobusové zastávky a okolí. Jedním z nich má být i poručík okresní policejní stanice Sergei Matveyev.


Projekt Truth

5. února 2017 v 15:46 | Pogseu Meoldeo |  Nezařazené
Jsem tu po dlouhé době zpět a doufám, že tenhle blog má stále ještě pár čtenářů, i když nevím, co by tu četli, když nové články nevychází. :D No, ale proč jsem po půl roce tady? Celou dobu, co sem nepíšu, píšu totiž jinam. Na Wattpad. Najdete mě pod přezdívkou sveta_oakenshield, mám tam pár titulů, které úzce souvisí s tímto článkem. Jak, ptáte se? No, jak už název napovídá, přicházím sem s projektem, kterému jsem dala tak originální a poetický název Truth. :D Encyklopedie mimozemských bytostí či kryptozoologických stvoření anebo konspiračních teorií nebo taky záhad a paranormálních jevů. V těchto publikacích, jež naleznete na wattpadu na mém profilu, najdete mnoho informací o... no, to vidíte v názvu každé z nich. :D
Ale abychom se dostali k projektu Truth, přestaňme kecat o wattpadu, však na to mrknete, když budete mít zájem. :D
Projekt Truth promýšlím popravdě už několik let, ale po dlouhé pauze mi opět vyplaval na povrch mozku. Nezní to divně? To je fuk, chápete, ne? :D Prostě se opět vynořil z hlubin... zní to, jako bych měla místo mozku vodu.
No, jde o to, že... (že než se vymáčkeš, devadesát procent čtenářů ztratí o článek zájem). A o to možná jde, hledám lidi, kteří mají trpělivost a jsou vytrvalí. Lidi, kteří umí číst mezi řádky (to je moooc důležité, jak si můžete všimnout). Během těch tří odstavců jste se dozvěděli možná tak to, že rozbíhám projekt a hledám lidi. Ach jo, moje komunikační schopnosti jsou hrozný.
Bojujte s budoucností.