Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Vesmírní lidé a Aštar Šeran

1. července 2016 v 10:00 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
Není živé duše, která by nikdy neslyšela o sektě Vesmírní lidé. Jen málokdo by uvěřil panu Bendovi jeho zážitky, jen opravdový fanatik by věřil, že nás jednoho krásného dne všechny zachrání božský Aštar Šeran, ale narazila jsem na článek, který sice není ze spolehlivého zdroje, avšak poukazuje na tyto mimozemské bytosti již v roce 1977.


Pokud se podíváte na stránky sekty, možná vám zůstane rozum stát nad tím, jak rozsáhlá síť nesmyslů se zde nachází. Pokud jde skutečně o podvrh, kdo by si dal takovou práci, aby vytvořil toto? Myslím, že Benda je jedním z těch kteří se tajně podílí na řízení myšlení lidí. Popravdě, z vlastních zdrojů jsem se dozvěděla, že:Éra žvanění o "vesmírných lidech" začala před více lety kdy se na světě objevilo několik kontaktérů - např George Adamski. Tenkrát šlo o setkání s lidskou civilizací z podzemí která jim ale z bezpečnostních důvodů tvrdila, že jsou to mimozemšťané a přišli z vesmíru.
V podzemí tenkrát běžel globální projekt navázat touto formou kontakt s lidma a zkusit lidstvo směřovat k lepšímu.
Celé to ale selhalo.A nyní ten článek, který jsem zmiňovala na začátku:
Dne 26.11.1977 došlo k náhlému výpadku televizního signálu. Před zraky miliónů diváků se v Anglii stala událost, která v televizním oboru a médií nemá doposud obdoby. Někdo nebo spíše něco, se nabouralo do pravidelného televizního pořadu, který byl zhruba na pět minut přerušen pirátským signálem. Předčítající postava moderátora zpráv, se začala vytrácet, pozadí obrazu bylo znenadání rozmazané, občas bylo možné rozpoznat sekvence reportáží, včetně mihotajících se reklam. Avšak ze signálu, který byl zhruba pět minut pod nadvládou jiného vysílatele, se z reproduktorů televizních přijímačů, ozýval tajemný hlas, jež se udiveným divákům představil jako Vrillon, zástupce Aštarova Galaktického velitelství. Na tu dobu nevídaná událost, že? Veškerá bezpečnostní opatření, podniknuta proti tomuto neautorizovanému signálu, jednoznačně selhala. Technikům se prostě nepodařilo vysílání přerušit.
Takže, že by Aštar Šeran byl přeci jen skutečný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.