Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Pravda je tam venku?

7. července 2016 v 10:00 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Pravda je tam venku a mocní se ji snaží před námi utajit. Jenže, co když jsme všichni na špatné stopě? Dovolte mi krátkou úvahu. Aneb když mi přecvakne a najednou nevím, čemu věřit. :D
Většina z nás věří tomu, že je před námi utajována existence mimozemského života. Co když to tak není? Co když to má jenom vypadat, že se snaží tuto skutečnost utajit, ale přitom si mnou ruce a usmívají se nad bandou hlupáků, kteří jim zobou z ruky? Kdyby chtěli mimozemšťany utajit, myslíte, že by se jim to nepovedlo? Nestojí nakonec za všemi těmi únosy americká či jiná vláda, která chce u svých občanů vyvolat pocit ohrožení z kosmu? Vždyť to by vyvolalo paniku, hysterii a strach, protože nikdo neví, jak se bránit.


Co vzpomínky obětí únosů, ptáte se? V dnešní době není nic složitého manipulovat s myslí lidí. Děje se to pořád, aniž byste o tom věděli. Nebude proto těžké nasadit do mozku falešné vzpomínky na malé šedivé bytosti s obrovskýma očima. Může tedy za všemi těmi únosy stát světová elita?
Jenomže zase je tu jedno velké proč. Proč to všechno? Mám jednoduchou odpověď, ovšem nikdo vám nezaručí, že je správná. Čipování. Většina z nás má nějaký čip, aniž bychom o tom věděli. Vláda si nás značkuje jako dobytek. V USA a EU má být čipování novorozenců dokonce oficiálně potvrzeno, a to od května 2014.
Proto potřebují únosy a mimozemšťany jako zástěrku. Nepříjemná lékařská vyšetření, která se s únosy pojí, nejsou ničím jiným než čipováním.
ZDE je test, který vám ukáže, zda jste se stali obětí únosu. Pokud ano, je pravděpodobné, že i vy máte čip.
Jenže...co když jsou za tím vším opravdu mimozemšťané? Co když se to vládě přece jen nepovedlo utajit a ve skutečnosti jsou mezi námi bytosti z jiných světů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.