Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Červenec 2016

Oblast 51

23. července 2016 v 18:50 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
Tajemný komplex budov v nevadské poušti, který je označovaný jako Oblast 51 (Area 51, Dreamland, Groom lake...) skrývá nejedno tajemství. Pravděpodobně byl založen někdy kolem roku 1957, ale jeho existence byla oficiálně potvrzena až roku 1994. Oblast 51 je jedno z nejutajovanějšch míst na Zemi, které není zakresleno na žádných mapách. Celý svět si povídá o tajných schůzkách mimozemštanů s americkou vládou a dokonce tu mají být drženi jedinci mimozemského původu, mezi nimiž by se mohli nacházet přeživší z Roswellu.

Obyvatelé podzemní říše

8. července 2016 v 22:49 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Tento kraťoučký článek navazuje na jiný, který najdete ZDE.

Podzemní říši Agarthu mají obývat lidem podobné bytosti, které disponují nadpřirozenými schopnostmi. Ať už se jedná o Telosiany nebo uprchlíky z Atlantidy či snad obávané Reptiliány, všem těmto bytostem poskytuje Agarhta útočiště. Pokud jde zrovna o Reptiliány, tito ještěří humanoidi jsou mnohými považováni za původní obyvatele Země, kteří byli s nástupem lidstva donuceni stáhnout se do podzemí a tam vybudovat rozsáhlou říši a spleť chodeb. Reptiliáni jsou dnes řazeni mezi negativní rasy, které lidem pouze škodí a jsou spojení s tzv. Stínovou vládou.

Případ pana Robertsona, aneb Žil jsem s mimozemšťany

7. července 2016 v 22:27 | Pogseu Meoldeo |  Skvělé filmy a knížky

Před pár měsíci se mi do rukou dostala kniha s názvem Žil jsem s mimozemšťany, kterou jsem si,
překvapivě, okamžitě přečetla a ačkoli jsem ze začátku byla dost skeptická, po přečtení celého díla mi nikdo nevyvrátí, že ten muž skutečně strávil dva roky na lodi bytostí z vesmíru. Faktem je, že tímhle nikoho nepřesvědčím, mohu vám pouze doporučit, abyste s knihu sami přečetli, ale taky vám můžu zevrubně převyprávět jeho příběh. Příběh, o němž jsem přesvědčená, že je pravdivý. Ale to taky neudělám, protože asi nejsem jediná, kdo nesnáší spoilery. :D
Víte, když jsem si přečetla titulek, řekla jsem si: Zase nějakej vůl, co ze sebe chce udělat slavnýho...

Pravda je tam venku?

7. července 2016 v 10:00 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Pravda je tam venku a mocní se ji snaží před námi utajit. Jenže, co když jsme všichni na špatné stopě? Dovolte mi krátkou úvahu. Aneb když mi přecvakne a najednou nevím, čemu věřit. :D
Většina z nás věří tomu, že je před námi utajována existence mimozemského života. Co když to tak není? Co když to má jenom vypadat, že se snaží tuto skutečnost utajit, ale přitom si mnou ruce a usmívají se nad bandou hlupáků, kteří jim zobou z ruky? Kdyby chtěli mimozemšťany utajit, myslíte, že by se jim to nepovedlo? Nestojí nakonec za všemi těmi únosy americká či jiná vláda, která chce u svých občanů vyvolat pocit ohrožení z kosmu? Vždyť to by vyvolalo paniku, hysterii a strach, protože nikdo neví, jak se bránit.

Bridgewaterský trojúhelník

6. července 2016 v 7:00 | Pogseu Meoldeo |  Záhadná místa
Tato méně známá obdoba Bermudského trojúhelníku se nachází v USA ve státě Massachusetts. Jedná se o zalesněnou bažinatou oblast, která se rozprostírá na ploše cca 520km2. Tato plocha má tvar trojúhelníku, jehož hlavní body jsou města Abington, Rehoboth a Freetown. V bridgewaterském trojúhelníku se má dít celá řada paranormálních jevů. Zjevují se zde například bludičky, obří ještěři a hadi nebo bigfoot. Také je zde velmi často pozorováno UFO.

Sonda Juno doletěla k Jupiteru!

5. července 2016 v 12:20 | Pogseu Meoldeo |  Nezařazené
Krátká aktualita ze světa astronomie. Americká kosmická sonda Juno, která odstartovala v srpnu 2011 se dostala o oběžné dráhy planety Jupiter a má prozkoumat jeho atmosféru a měsíce. Sonda za pět let urazila neuvěřitelnou vzdálenost 716 milionů kilometrů a nyní ji čeká sestup do atmosféry.


Vrah Kennedyho nalezen?

5. července 2016 v 12:03 | Pogseu Meoldeo |  Kennedy
Vypadá to, že se po více než půlstoletí našel skutečný vrah prezidenta Kennedyho, kterého, jak se do ted předpokládalo, měl zabít Lee Harvey Oswald. Jenomže na jaře tohoto roku propustili z vězení muže, který o sobě tvrdí, že právě on roku 1963 v Dallasu zastřelil hlavu státu. A to právě z travnatého pahorku na náměstí Dealey Plaza, jak předpokládala většina konspiračních teorií. Jméno toho muže zní James Files a jde o bývalého mafiána. Files tvrdí, že Oswald byl opravdu jen obětní beránek a ze skladu učebnic nestřílel on, ale Filesův šéf Nicoletti.

Vesmírní lidé a Aštar Šeran

1. července 2016 v 10:00 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
Není živé duše, která by nikdy neslyšela o sektě Vesmírní lidé. Jen málokdo by uvěřil panu Bendovi jeho zážitky, jen opravdový fanatik by věřil, že nás jednoho krásného dne všechny zachrání božský Aštar Šeran, ale narazila jsem na článek, který sice není ze spolehlivého zdroje, avšak poukazuje na tyto mimozemské bytosti již v roce 1977.
Bojujte s budoucností.