Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Agartha-co to vlastně je

16. května 2016 v 21:49 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Rozhodla jsem se věnovat této úžasné podzemní říši celou rubriku. Takže pro začátek vám řeknu, co to vlastně ta Agartha je.
Je to tajemná podzemní říše, která se nachází v samém středu Země. Vchody jsou ukryté po celém světě, ale jsou pečlivě hlídané a je velice těžké je najít. Mnozí, kteří vchod údajně našli, se již nevrátili.


Agartha zajímala i tehdejšího nacistického vůdce Adolfa Hitlera, protože podle něj byla domovem árijské rasy.
Hlavním městem této říše má být Shamballa, nebo-li Zlaté město. Shamballa se nachází na severozápadě říše. Další významné město se jmenuje Telos a leží pod Californií, přesněji pod horou Mt. Shasta. Podle tohoto města dostala název jedna z ras lidí, kteří zde žijí, totiž Telosiané, které Hitler mohl považovat za árijce, protože se jim vzhledem velmi podobají.
Agartha byla založena před asi 60 000 lety. Obyvatel podzemí je mnoho miliónů a využívají poznatků vědy mnohem pokročilejší, než jaké bylo dosaženo kdekoli na povrchu.Krátký článek pro seznámení. Další v rubrice budou delší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 16. května 2016 v 21:51 | Reagovat

Ahooj, mám nový blog o Hilary Duff a rádaa bych, kdyby ses na něj mrkla a třeba se zapojila do ankety, diskuze atp. :) moc se omlouvám za reklamu, ale nějak začít musím :/

2 Pogseu Meoldeo Pogseu Meoldeo | 17. května 2016 v 8:28 | Reagovat

[1]: Když jsem začínala, taky jsem neobtěžovala ostatní. Jako chápu tě, ale dělej si spíš reklamu někde, kde tu Hilary znají, protože já opravdu netuším, kdo to je a ani mě to nezajímá. Zkus napsat třeba článek k tématu týdne nebo tak, lidi si tě všimnou, ale mě s tím opravdu neobtěžuj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.