Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Květen 2016

Oswald byl jen figurka

29. května 2016 v 7:00 | Pogseu Meoldeo |  Kennedy
JFK
K jeho nedožitým 99. narozeninám. Zní to neuvěřitelně...

Každý, kdo kdy slyšel o atentátu na amerického prezidenta Kennedyho z roku 1963, jistě zná i jméno údajného vraha. Ale muž, jménem Lee Harvey Oswald Kennedyho nejspíš ani zabít nemohl.

Agartha-co to vlastně je

16. května 2016 v 21:49 | Pogseu Meoldeo |  Agartha
Rozhodla jsem se věnovat této úžasné podzemní říši celou rubriku. Takže pro začátek vám řeknu, co to vlastně ta Agartha je.
Je to tajemná podzemní říše, která se nachází v samém středu Země. Vchody jsou ukryté po celém světě, ale jsou pečlivě hlídané a je velice těžké je najít. Mnozí, kteří vchod údajně našli, se již nevrátili.

Zavři oči a věř

15. května 2016 v 7:00 | Pogseu Meoldeo |  Téma týdne
Zavři oči a věř, že bude líp. Že ti ji vrátí a ty budeš moci zemřít s pocitem zadostiučinění. Obětoval jsi hledání své sestry celý svůj život a ty stále věříš, že ji znovu spatříš, i když někde v hloubi duše tušíš, že už je mrtvá. Můžeš se jenom ptát sám sebe: Má to cenu? I kdyby to bylo zbytečné, dostalo tě to až sem. Víš více než běžní lidé, dostal ses na tolik míst, o kterých se jiným ani nesnilo, několikrát jsi přežil vlastní smrt... A to všechno kvůli ní. Kvůli svojí mladší sestře, kterou ti vzala neznámá síla. Mimozemská? Lidská? Není to jedno? Když zavřeš oči, vidí její tvář? Dokážeš si ji ještě vybavit? Věříš, že se ještě shledáte? Nebo jen chceš uvěřit? Je to už tolik let... Držím ti palce

Kdo je mým vzorem?

14. května 2016 v 21:58 | Pogseu Meoldeo
Lidi se mě ptávají, kdo je můj největší vzor. Je to, předem upozorňuji, naprosto fiktivní postava, která žije nejen v seriálu, ale i v srdcích všech, kteří tento seriál někdy viděli.
Bojujte s budoucností.