Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Roswellský incident

8. února 2016 v 6:00 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
V noci z 2. na 3. července roku 1947 se na pozemek farmáře W. Brazela zřítil neznámý objekt, který nikdo nedokázal identifikovat. Občané vesnice Roswell v Novém Mexiku dospěli k názoru, že se jedná o UFO. Jejich teorii podpořil fakt, že armáda nechala celou oblast uzavřít ihned po ohlášení.
Trosky nalezl sám Brazel, který ihned zavolal místního šerifa Wilcoxe, který havárii oznámil zpravodajskému důstojníkovi Jessi Marcelovi. Oblast poté byla uzavřena agenty FBI a veškeré zprávy o UFO byly dementovány.
Oficiální vyjádření

8. července 1947 letecká základna Roswell uveřejnila zprávu: "Letiště pozemních sil v Roswellu s potěšením oznamuje, že ve spolupráci s jedním místním rančerem a šerifovým úřadem v Chaves County získalo jistý disk." Později v ten samý den byla vydána "opravná" zpráva, že nešlo o létající talíř, ale meteorologický balón. Vysílání stanice Roswell o případu přebrala i rozhlasová síť ABC News, která zprávu v mírně pozměněné podobě také odvysílala. (Zdroj: Wikipedie)

Jiné teorie
Svědek G. L. Barnett tvrdil, že viděl jinou havárii u městečka Socorro v Novém Mexiku, kde byl nalezen úplný létající disk s mrtvými cizími těly. K tomu byla vyslovena domněnka, že letící objekt vybuchl nad farmou u Roswellu, kde z něj odpadly části, ale letěl dál až do Socorra, kde definitivně spadl a že roswellský případ byl vymyšlený oficiálními kruhy na zastření skutečného případu v Socorru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.