Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Únor 2016

Roswellský incident

8. února 2016 v 6:00 | Pogseu Meoldeo |  Mimozemšťané
V noci z 2. na 3. července roku 1947 se na pozemek farmáře W. Brazela zřítil neznámý objekt, který nikdo nedokázal identifikovat. Občané vesnice Roswell v Novém Mexiku dospěli k názoru, že se jedná o UFO. Jejich teorii podpořil fakt, že armáda nechala celou oblast uzavřít ihned po ohlášení.
Trosky nalezl sám Brazel, který ihned zavolal místního šerifa Wilcoxe, který havárii oznámil zpravodajskému důstojníkovi Jessi Marcelovi. Oblast poté byla uzavřena agenty FBI a veškeré zprávy o UFO byly dementovány.


The Russian Sleeping Experiment

7. února 2016 v 7:00 | Pogseu Meoldeo |  Tajné projekty
Aby jsme neměli těch ruských záhad málo, mám pro vás ještě jeden článek, který se Ruska týká také. Po Djatlovově výpravě tu máme ještě tzv. Ruský Spací Experiment, o kterém jste nejspíš neslyšeli.
30 dní ... Vězni, kterým bylo slíbeno, že pokud podstoupí jeden experiment, propustí je na svobodu. Nikdo jim neřekl že se bude jednat o 30 dní bez spánku, Nikolajevův plyn, silnou závislost, ztrátu osobnosti a konečnou smrt.

Djatlovova výprava na Horu mrtvých

6. února 2016 v 17:53 | Pogseu Meoldeo |  Nevysvětlitelné události
Jde o jednu z největších novodobých ruských záhad, mnoho z vás o ní jistě už něco slyšelo. Na motivy příběhu této výpravy byl natočen i film, možná jste viděli.

Jedná se o výpravu, která zpočátku čítala deset členů: Igor Djatlov, Zinajda Kolmogorová, Ludmila Dubininová, Alexander Kolevatov, Rutem Slobodin, Georgij Krivoniščenko, Jurij Dorošenko, Nikolaj Thibeaux, Alexander Zolotarjov a Jurij Judin, který jako jediný přežil, protože se od výpravy včas oddělil a vrátil se domů. Ostatní čekal hrozný osud. K jejich úmrtí došlo v nočních hodinách, dne 2. února 1959 v ruském pohoří Ural. Výprava se vydala na horu Cholat Sjachyl, což v překladu znamená ,,Hora mrtvých''.
Bojujte s budoucností.