Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Je na facebooku bezpečno?

31. ledna 2016 v 20:56 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Je veřejně známou informací, že sdílení osobních informací na facebooku nezůstane soukromé. Ale četli jste smluvní podmínky, když jste si facebook zakládali? Ovšem, že ne. Kdo by je četl, že? A co když vám řeknu, že jste při registraci souhlasili s tím, že vaše osobní údaje a sdílená data poputují do USA ke zpracování a že tam budou uloženy na dobu neurčitou, a to dokonce i ty smazané? Že budou k dispozici komukoli, kdo je nějak spjatý se CIA, NSA, agenturou DARPA či FBI? Dokonce i vaše soukromé konverzace jsou pro ně snadno dostupné, vaše soukromí umírá ve chvíli, kdy se zaregistrujete na facebook, email či jen spustíte google prohlížeč. Teď je již pozdě něco dělat, stejně o nás už vědí všechno...Chcete vědět víc? Pokud se nebojíte a máte na to žaludek, klidně čtěte, ale líbit se vám to nebude.

Když budu citovat z časopisu Enigma: ,,Facebook o vás může shromažďovat informace z jiných zdrojů, jako jsou noviny, blogy... Pomocí Facebooku dáváte souhlas, aby byly vaše osobní údaje předávány ke zpracování ve Spojených státech.'' - ,,Podle nových smluvních podmínek si sociální síť zapamatuje i údaje o stavu baterie vašeho telefonu nebo to, s kým si opakovaně píšete.'' - ,,Program Tempora má na starosti britská zpravodajská agentura GCHQ, která má díky němu prý přístup k našim teleonním hovorům, obsahům e-mailových zpráv, příspěvkům na Facebooku či seznamu námi navštívených stránek.''

Není to tak dávno, kdy facebook zaplavila vlna duhových vlaječek, které si uživatelé dávali přes své profilové obrázky, aby vyjádřili souhlas se sňatky homosexuálů, která měla mimo jiné úkol zjistit, jaké názory na toto mají uživatelé, z čehož pak vyplývá třeba i jejich náboženské vyznání apod.


Dávejte si pozor, co kde sdílíte, vláda už tak ví víc než dost...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.