Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Vlastní pátrání, aneb stopy templářů a vstup do Agarthy v našem městě

26. června 2015 v 19:32 | Pog & Dogg |  Nezařazené
Po pozorování zvýšené vojenské aktivity v zalesněné oblasti na okraji města jsme se s Doggem rozhodli, že místo prozkoumáme. V plánu bylo prozkoumat zdejší sutiny z dob 1. světové války, pomník s templářským znakem a návštěva místních katakomb. Náš průzkum započal v pondělí 15.6.2015, kdy jsme se i přes nepřízeň počasí vydali za oním tajemným pomníkem.
Tento pomník se nachází uprostřed lesa, vede k němu jedna vyšlapaná pěšina a je hned vedle řeky. Celý je popsaný písmem v cizím jazyku, který se na první pohled jevil jako němčina a na samém vrcholku pomníku byl znak templářů. Na boku se pak nacházel zvláštní nápis, který jsme dešifrovali jako REN 1577 33 či REN 1572 33.O dva dny později jsme se vydali do místní knihovny hledat kroniku a v ní zápisky z roku 1698, jenž se nacházel na přední straně pomníku a 1577 (1572) na jeho boku. Také jsme se pokusili najít zmínky o templářích na našem území na internetu.
A na co jsme přišli?
V knihovně jsme učinili pouze jediný převratný objev. Totiž, že tam nemají kroniku. Museli jsme proto prohledat pár jiných knih, ze kterých jsme vyčetli pár vodítek, která se týkají roku 1577. Jedno z nich nám říká, že roku 1577 se tu rozvinul hornický průmysl.
Historické zmínky o templářích v našem kraji jsme bohužel nenašli.

Naše druhé pátrání se odvíjí od legendy o tajemné říši Agartha, která se má nacházet ve středu Země.


Do této říše se má údajně nacházet vstup i u nás, v místních katakombách. Je pro to sice málo důkazů, ale proč to nezkusit, že?
Místo, kde žijeme je velice bohaté na kopce, tudíž dává možnost pro nenápadné a skryté podzemní stavby a základy. Dále pak již výše zmíněné sutiny. V katakombách pod městem se také mají objevovat různé přízraky a nazelenalé světlo, které se mimo jiné nachází i v chodbách, jež do Agarthy mají vést. Proto jsme se rozhodli, že se pustíme do pátrání po této zemi a začneme v našem skromném, avšak na záhady bohatém, městě.
Dne 24.6. jsme se hned po ránu vydali prozkoumat již zmíněné sutiny. Bohužel pro nás, jsou tyto prostory využívané bezdomovci, feťáky a jako nelegální skládky. Po zjištění, že tyto existence jsou poblíž, jsme průzkum vzdali a kro pár fotek jsme vlastně nic nenašli, což nás docela zklamalo, protože jsme vynaložili nemalé úsilí, abychom se tam dostali (např. jsme prolézali 2 metry vysokými kopřivami, riskovali pád do skrytého sklepa nebo útok bezdomovců a při pokusu o přidržení se jedné z rozpadlých zdí jsme ji téměř strhli).

O den později jsme šli do katakomb.
Nejdříve to sice vypadalo, že nás tam nevezmou pro nízký počet lidí, avšak na poslední chvíli se jako andělé zjevili dva turisti a chybějící část doplnili. Výprava mohla začít.

Katakomby byly chladné, přesto příjemné. Chodby byly dostatečně široké, ale schody strmé a nebezpečně mokré. I přesto jsme všichni přežili.
Jelikož jsou skoro všechny chodby na trase již zrekonstruované a vybetonované, a jen asi 2 jsou původní, nebylo zde nic moc k vidění. Prý je vybetonovali, protože nebyly bezpečné, ale kdo ví, kde je pravda...
Průvodce nám však řekl jednu cennou informaci. V oblasti, kde se nacházejí sutiny a templářský pomník, se v podzemí dolovalo stříbro. To znamená, že jsou tam skutečně skryté šachty.
Další zajímavá věc je tzv. Svítící chodba. Nachází se na úplném konci trasy a jak nám prozradil průvodce, chodba svítí nejspíš přičiněním nacistů. Je proto možné, že zde opravdu vede vstup do Agarthy? Podle mě ano. A tomuto tvrzení také přidává fakt, že dál jsou chodby veřejnosti nepřístupné. Ale proč zrovna chodby s nazelenalou září? Protože tato záře je i v chodbách, které vedou do oné podzemní říše.
Ve Svítivce se nachází výklenek ve stěně, který má podle lidí (i podle němců!) vést do jiného světa, totiž do Agarthy (nejspíš) a toto místo hlídá právě známý místní duch.

Nacisté tento výklenek sami vytvořili, protože se chtěli dostat za onu stěnu, avšak skála byla příliš tvrdá, proto udělali jen pár menších závrtů a opravdu zjistili, že zde je místnost 1,5 x 1,5 metru velká, ale při dalším zkoumání zde již nebyla. Je tento výklenek tedy opravdu brána do jiného světa, jak tvrdí legenda?


Možná ano, možná je zde vstup do Agarthy. Jediná věc, která je jistá, je, že naše pátrání je u konce.

Pog a Dogg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robertmon Robertmon | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:52 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-cialis-sur-internet-danger/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-cialis-sur-internet-danger/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.