Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Červen 2015

Vlastní pátrání, aneb stopy templářů a vstup do Agarthy v našem městě

26. června 2015 v 19:32 | Pog & Dogg |  Nezařazené
Po pozorování zvýšené vojenské aktivity v zalesněné oblasti na okraji města jsme se s Doggem rozhodli, že místo prozkoumáme. V plánu bylo prozkoumat zdejší sutiny z dob 1. světové války, pomník s templářským znakem a návštěva místních katakomb. Náš průzkum započal v pondělí 15.6.2015, kdy jsme se i přes nepřízeň počasí vydali za oním tajemným pomníkem.
Tento pomník se nachází uprostřed lesa, vede k němu jedna vyšlapaná pěšina a je hned vedle řeky. Celý je popsaný písmem v cizím jazyku, který se na první pohled jevil jako němčina a na samém vrcholku pomníku byl znak templářů. Na boku se pak nacházel zvláštní nápis, který jsme dešifrovali jako REN 1577 33 či REN 1572 33.

Projekt Blue Book

14. června 2015 v 16:53 | Pogseu Meoldeo |  Tajné projekty
Projekt Blue Book nebo-li Modrá Kniha byl založen roku 1952 a oficiálně ukončen roku 1969. Šlo o projekt, který byl sérií studií o UFO, prováděný Letectvem Spojených Států Amerických. Hlavním cílem mělo být zjistit, zda UFO představuje hrozbu a rozlišit falešná svědectví od pravých. Prověřeno bylo celkem 12 618 hlášení, ale pouze 701 bylo označeno jako nevysvětlitelné. Všechny zprávy z tohoto projektu byly archivovány a jsou k dispozici.
Kritici projektu tvrdí, že odborníci z Blue Book zjistili, že mimozemšťané existují a začali po nich uklízet stopy, přičemž pár stovek hlášení označili jako nevysvětlitelné, aby nevzbudili podezření. Po ukončení projektu vláda USA stále eviduje případy související s UFO i přesto, že tvrdí opak. Zde se berou konspirační teorie-kdyby na něco nepřišli, proč by toto evidování najednou začalo být tajné?

Lincoln - Kennedy souvislosti

14. června 2015 v 16:02 | Pogseu Meoldeo |  Kennedy
Mezi těmito dvěma velice oblíbenými americkými prezidenty existuje hodně podivných souvislostí. Abraham Lincoln i John Fitzgerald Kennedy byli zavražděni-oba zastřeleni. Podívejte se, co je dále spojuje:
-Lincoln byl zvolen do funkce roku 1861 a Kennedy roku 1961
-Oba byli zavražděni v pátek a za přítomnosti svých manželek
-Nástupci obou byli Jižané, jmenovali se Johnson a předtím sloužili vlasti v Senátu
-Andrew Johnson se narodil roku 1808, Lyndon B. Johnson roku 1908
-Lincoln byl zvolen do Kongresu roku 1846, Kennedy do Sněmovny reprezentantů v roce 1946
-V době prezidentského úřadování se oba muži museli vyrovnat se ztrátou dítěte
-Booth (vrah Lincolna) střílel v divadle a uprchl do skladiště, zatímco Oswald (vrah Kennedyho) střílel ze skladiště a uprchl do divadla, přesněji do kina.
Zdroj: kniha Zavraždění JFK
Bojujte s budoucností.