Zkuste otevřít oči a uvidíte pravdu. Takovou, jaká je. Ne takovou, jakou vám ji předhodí...

Realita útoku na Dvojčata

21. května 2015 v 17:38 | Pogseu Meoldeo |  Konspirační teorie
Dne 11. září roku 2001 svět obletěla zpráva o atentátu na WTC nebo-li Dvojčata. Zhruba ve stejnou dobu, kdy dvě letadla narazila do budov obchodního centra, narazilo jedno do Pentagonu-sídla ministerstva obrany USA. Zemřelo 2 996 lidí. Za vše údajně mohla al-Káida. Teroristé měli unést původně 4 letadla (jedno se zřítilo) a naletět s nimi do budov, aby šířili strach a teror. My se ale na celou věc podíváme očima konspirátora, tedy člověka, který má oči otevřenější než jiní a vidí skrytou pravdu a souvislosti.Takže největší konspirace, která obklopuje tuto událost, je tvrzení, že celý tento "útok" byl pečlivě plánovanou a řízenou demolicí, kterou naplánovala sama vláda USA. K této teorii se přiklání několik skutečností:
1. CIA o přípravách útoku věděla, ale nezasáhla
2. Na unesená letadla bylo možné přijít dřív
3. Vláda útok naplánovala, aby sjednotila obyvatelstvo a vytvořila jednotného nepřítele
4. Armáda vždy za letadly odkloněnými z trasy vyšle stíhačky. Nyní se nic nedělo
5. Ocelové nosníky se nemohly roztavit, teplota byla příliš nízká
6. Pronajímatel budov o útoku věděl. Jen pár týdnů před událostí uzavřel pojistku proti teroristickému útoku
7. Do Pentagonu ve skutečnosti letadlo narazit nemohlo, jelikož letadlo široké 38 metrů neproletí otvorem o šířce 5ti metrů. Také čtvrté letadlo, které mířilo na Bílý dům nemohlo představitele vlády samozřejmě nijak ohrozit, protože se záhadně zřítilo cca 240 kilometrů od Washingtonu D.C.
8. Věže Světového obchodního centra (Dvojčata) padala jakoby odspodu a bylo zaznamenáno i několik výbuchů z vnitřků budov. Jakoby uvnitř byly časované bomby. Pro tuto teorii má vláda ale velice dobré argumenty.

A proč to všechno? Protože vláda potřebovala záminku k napadení Aghánistánu a Iráku, pro kontrolu jejich ropných zásob. Aby neodradili sympatie svých občanů kvůli téměř bezdůvodné invazii do těchto zemí, potřebovali vyvolat nenávist k těmto zemím.

Neřeknu vám, co z toho je pravda, všechno určitě ne, ale jedno je jisté. Vláda v tom měla prsty, ať si říká kdo chce, co chce. Uctěme proto pámátku téměř třech tísíců mrtvých a nezobejme těm parchantům z ruky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 17:53 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod prvním videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojujte s budoucností.